var data = 'Click';
سبزوار نگار
خبري، تحليلي، با رویکرد انتقادی درباره ی مسایل آموزش و پرورش، اجتماع، ورزش و سياست  
قالب وبلاگ
لینک دوستان
پيوندهای روزانه
احتراماً به استحضار می رساند؛ در مسابقه ی دوستانه ای که به مناسبت بزرگداشت یاد و خاطره ی شهدای مظلوم هویزه و 43 شهید جهادگر شهرستان، بین دو تیم سبزوار و نیشابور در روز جمعه مورّخ 17/10/88 از ساعت 16 در محلّ سالن شهدای هویزه برگزار شد، تیم سبزوار با امتیاز 65 در برابر30 از سدّ نیشابور گذشت که ریز نتایج آن به شرح ذیل می باشد:

(دورنمای سالن کشتی شهدای هویزه سبزوار)

در رده ی سنّی نونهال؛ در وزن32ک:علی افضلی از سبزوار بر علیرضا دهبان غلبه کرد. محمّدحسین اکرامی مغلوب مسعود اکبری از نیشابور شد. محمّدامین تدیّنی ثانی از سبزوار در مصاف با علی سوقندی پیروز میدان شد. 42ک:محمّد دماوندی از سبزوار برنده ی مسابقه با سیّدعبّاس رضوی بود. 53ک:محمّد خسرو انجم از سبزوار، رضا عین آبادی را با شکست آشنا کرد. مرتضی خیرآبادی از سبزوار در دو کشتی جداگانه حریفان خود؛ مصطفی ابراهیمی و صادق اکبری را   ضربه ی فنّی نمود.

در رده ی سنّی نوجوان؛ در وزن 46ک: علی ارغوانی از سبزوار مغلوب مصاف با احسان چمانچی شد. 50ک: امین دولت آبادی از سبزوار در نبرد با محمّد گلاب بازنده ی میدان بود. در 54ک: آرمان غنیمتی و بهنام براتی هر دو از سبزوار حریفان خود؛ بهزاد سعید و مهدی رضایی را ضربه ی فنّی کردند ولی در همین وزن، امیر دولت آبادی از سبزوار در مبارزه با ابراهیم سوقندی شکست خورد. 63ک: مرتضی نوذری از سبزوار با امتیاز از سدّ سیّدحسین قدیری گذشت. رضا خیرآبادی از سبزوار نتیجه ی مسابقه را به امید نوروزی واگذار کرد.

در رده ی سنّی جوان؛ در وزن55ک: مرتضی نوذری از سبزوار با امتیاز فنّی بر رضا گلاب غلبه کرد. در66ک:امید کیوانلو از سبزوار در مصاف با مهدی زاودی پیروز میدان بود. محمّدحسین نوذری از سبزوار نیز با ضربه ی فنّی از سدّ حریف خود؛ سعید احیایی گذشت. در74ک: جواد یزدان پناه از نیشابور در دو کشتی جداگانه ابتدا نتیجه ی مسابقه را به حریف خود؛ روح ا... مشکانی واگذار کرد ولی در کشتی دوّم، برنده ی مبارزه با مصطفی درویشی شد. در همین وزن؛ صادق سنگ سفیدی از سبزوار نیز با ضربه ی فنّی بر سعید ابراهیمی غلبه کرد.

(در وزن۵۵ک مرتضی نوذری با دوبنده ی قرمز از سبزوار در برابر رضا گلاب از نیشابور با امتیاز برنده شد.)

در وزن۷۴ک جواد یزدان پناه از نیشابور برنده ی مصاف با مصطفی درویشی شد.(داور وسط:آقای حسینعلی مشکانی)

در رده ی سنّی بزرگسال؛ در وزن74ک:رضا قلعه نوی از سبزوار بر یونس دیمه غلبه کرد. 84ک: بهزاد حسین زاده از سبزوار در مصاف با مسعود شریفی بازنده ی میدان بود.

(جایگاه مدعوین و مهمانان محترم هیات کشتی سبزوار)

شایان ذکر است سرپرست تیم نیشابور آقای محمود پارسا و مربّیان نیشابوری آقایان فضل ا... دهنوی و بهزاد شمشکی بودند.

مربّیان تیم سبزوار؛ آقایان حشمت اله امیری و غلامرضا اشراقی بودند.

داوری مسابقه را آقایان: عقیل شاهی، اسحاق الهی فر، مجید دواچی و حسینعلی مشکانی برعهده داشتند.

در خاتمه از زحمات پرسنل زحمتکش نیروی انتظامی، پزشکیار محترم هلال احمر و عکّاس خبری سبزوار نیوز که هیأت کشتی سبزوار را در برقراری امنیّت، سلامت و پوشش مناسب خبری مسابقات یاری دادند؛ سپاس گزاری می نماییم!

بقیه ی عکس ها در سبزوار نیوز

[ شنبه نوزدهم دی 1388 ] [ 0:17 ] [ سبزوار نگار ]

 

امروز؛ مصادف با  چهل و سوّمین سالگرد رحلت بزرگمرد کشتی ایران؛ جهان پهلوان تختی بود. لذا صبح زود بنده ی حقیر به همراهی آقایان اسحاق الهی فر(رئیس هیأت کشتی سبزوار)، حاج حسین عصّاری و حاج حمیدرضا جاجرمی(از پیش کسوتان کشتی) به شهر داورزن رفتیم تا در یک برنامه ی زنده ی رادیویی شرکت کنیم.

قرار شد که هر کدام از ما در حدّ چند جمله صحبت کنیم.  

مجری برنامه ی "سلام صبح" رادیو خراسان از جوانمردی پرسید و آقای جاجرمی در این خصوص گفت: "... اگر جوانمردی نبود؛ انسانیّت نبود. اگر جوانمردی نبود؛ شهداء، نبودند. اگر جوانمردی نبود؛ جان برکفی برای حفظ آرمان های یک ملّت نبود. در بطن و ضمیر فرهنگ ملّت ایران؛ جوانمردی نهادینه شده است. جوانمردی در خون ماست. تأسّی و اقتداء می کنیم به مولایمان علی ابّن ابی طالب(ع)؛ بزرگترین جوانمرد جهان که به واقع الگو و اسطوره ی جوانمردی است."

در بخش دیگری از این برنامه ی زنده ی رادیویی نیز آقای الهی فر با ذکر نقل قولی از تختی گفت که: "زندگی در میان مردم و برای مردم درس هایی به من آموخت که فکر می کنم هرگز نمی توانستم در معتبرترین دانشگاه ها کسب کنم."

آقای عصّاری نیز که محضر تختی را درک کرده بود معتقد بود که تختی را به خاطر روحیّه ی عدالتخواهی و حمایت از مظلومین و مقابله با دستگاه جور شاهنشاهی به شهادت رساندند.

بنده نیز بعد از سلام و معرّفی خودم به عنوان دبیر هیأت کشتی سبزوار عرض کردم: "کشتی یکی از با سابقه ترین رشته های ورزشی است و آن چه که بیش از هر چیز بر آن حکفرما بوده بیشتر روح جوانمردی و ایستادگی در مقابل زورمندان بوده که مرحوم تختی یکی از اسطوره های آن می باشد و سخن خود را با فرمایشی از این بزرگمرد به پایان رسانیدم که "زندگی به من آموخت مردم را دوست بدارم و تا آن جا که در حدّ توانایی من است، به آنان کمک کنم. حال، این کمک از چه طریقی باشد و از چه راهی، مهم نیست، هر کس به قدر توانییش".

بعد از دقایقی به طرف روستای مزینان(زادگاه معلّم شهید دکتر علی شریعتی) حرکت کردیم تا در مراسم افتتاح یک سالن ورزشی شرکت کنیم.

در سر در بیرونی سالن ورزشی مزینان این کلمات به چشم می خورد:

سالن ورزشی چند منظوره ی دکتر علی شریعتی مزینان که با مساعدت وزارت نفت و همکاری اداره ی کل تربیت بدنی خراسان در پاییز 88 به بهره برداری رسید.

حدود ساعت 9 مسؤولین استان که در معیّت نمایندگان محترم سبزوار آقایان محسنی ثانی و بروغنی و سایر مسؤولین شهرستان و منطقه بودند؛ تشریف آوردند.

از جمله ی مسوولین: آقای مزینانی(رئیس شورای مزینان) آقای شم آبادی(بخشدار داورزن) آقای سلیمانی(رئیس آموزش و پرورش داورزن) آقای نصراله زاده(سرپرست اداره ی تربیت بدنی سبزوار) آقای شعبانی عطار(معاون استاندار و فرماندار سبزوار) آقای عنابستانی(مشاور استاندار) آقایان عبدالملکی و حسین پور(معاونین استاندار) آقای نوذری(معاون وزیر نفت) و...

مردم هم استقبال خوبی کردند. معاونت محترم استاندار و فرماندار سبزوار( آقای مهندس قاسم شعبانی عطّار)؛ استاندار محترم خراسان رضوی و معاون وزیر نفت(مهندس شهاب الدّینی)  سخنانی پیرامون سالن چند منظوره بیان کردند و از خدمات مهندس نوذری و آقای معراجی تشکّر نمودند.

هنرنمایی مرشدهای سبزواری به محفل، رنگ و لعاب زیبایی داده بود.

لازم به ذکر است که پروژه ی سالن چند منظوره دکتر علی شریعتی مزینان با ابعاد24متر در48متر و مساحت تقریبی 1300متر مربع(با ساختمان اداری جانبی) با هزینه ی 350 میلیون تومان و در کمتر از شش ماه آماده شده است که به نوعی رکورد ساخت امثال این سالن شکسته شده است. ضمن این که مانند این سالن ورزشی، در هیچ کدام از روستاهای استان خراسان رضوی و حتّی مراکز بخش ها وجود ندارد.

البتّه اهدای 5000 متر زمین رایگان و پی گیری مسؤولین محلّی نیز بر سرعت پیشرفت کار افزوده است.

[ پنجشنبه هفدهم دی 1388 ] [ 18:46 ] [ سبزوار نگار ]

احتراماً به استحضار می رساند؛ هیأت کشتی سبزوار در نظر دارد به مناسبت بزرگداشت یاد و خاطره ی شهدای هویزه و 43 شهید جهادگر سبزوار، مسابقه ای دوستانه با تیم کشتی شهرداری نیشابور در روز جمعه مورّخ 18/10/88 در محلّ سالن شهدای هویزه رأس ساعت 16 برگزار نماید.

لذا خواهشمند است جهت تشویق کشتی گیران در این محل، حضور به هم رسانید!

[ دوشنبه چهاردهم دی 1388 ] [ 9:32 ] [ سبزوار نگار ]

با سلام، احتراماً پیرو نامه های 1105مورّخ1/9/88 و 1107مورّخ8/10/88 هیأت محترم کشتی استان خراسان رضوی؛ در مورد برگزاری مسابقات کشتی آزاد لیگ باشگاه های استان تصمیمات ذیل گرفته شده که به استحضار می رسد:

شرایط و مقرّرات مسابقات لیگ استان خراسان رضوی:

1)     نوجوانان متولّدین11/10/71  لغایت10/10/73  اوزان 42- 46- 50- 54- 58- 63- 69- 76-85-  100کیلوگرم  

2)     جوانان متولّدین 11/10/68 لغایت10/10/ 71  اوزان 50- 55- 60- 66- 74- 84- 96 - 120کیلوگرم

3)     درگروه سنّی نوجوانان یکسال کوچکتر با گواهی پزشک و رضایت نامه ی والدین می توانند در مسابقات شرکت کنند.

4)     مدارک لازم برای کشتی گیران جهت صدور کارت شناسایی:(اصل شناسنامه، کارت ملّی، گواهی تحصیلی عکسدارآموزشگاه که به تأیید آموزش و پرورش منطقه رسیده باشد،3 قطعه عکس3×2یا4×3پشت نویسی شده.)

5)     ارائه ی کارت بیمه ی ورزشی عکس دار سال 1388 که مخدوش نباشد، الزامی است.

6)     کلیّه ی کشتی گیران باید بومی منطقه بوده یا حدّاقل 6 ماه قبل از شروع مسابقات، در آن منطقه یا شهرستان سکونت داشته باشند.(با تأیید رئیس محترم هیأت کشتی شهرستان)

7)     کشتی گیری که یک بار در این دوره از مسابقات برای تیمی کشتی گرفته باشد؛ حقّ شرکت در تیم دیگری را ندارد.

8)     تعداد کشتی گیران هر تیم (نوجوانان حدّاکثر 25 نفر- جوانان20 نفر) است که اسامی آنان می بایست به صورت کتبی حدّاکثر تا تاریخ 20/10/88 به هیأت کشتی استان اعلام شوند.

9)     چنانچه تیمی به هر دلیلی از حضور در مسابقات انصراف دهد ؛کلیّه ی هزینه های تیم میزبان از شهرستان مربوطه کسر و 2 دوره از مسابقات محروم می شود.

10) تیم ها بایستی اسامی کشتی گیران خود را نیم ساعت قبل از وزن کشی به صورت کتبی و رسمی به کمیته ی برگزاری مسابقات ارائه دهند.

11) چنانچه در وزنی دو نفر وزن کشی نمودند، باید نیم ساعت قبل از مسابقه نفر اصلی معرفّی گردد.

12) وزن کشی مسابقات ازساعت11:30 لغایت 12 با یک کیلوگرم ارفاق بوده ومسابقات رأس ساعت 16 همان روز برگزار می گردد.(روزهای پنجشنبه یا جمعه)

13) رنگ دوبنده ی کشتی گیران مهمان آبی و میزبان قرمز می باشد.

14) میزبان می بایست 24 ساعت قبل از شروع مسابقات؛ محلّ خوابگاه، محلّ وزن کشی و  محلّ مسابقات را از طریق تلفن یا فاکس به تیم مهمان اعلام نماید و رونوشت آن را به هیأت کشتی خراسان رضوی اطّلاع دهد.

15) هنگام برگزاری مسابقات؛ حضور پزشک و نیروی انتظامی الزامی است.

16) جهت برگزاری مسابقات؛ استفاده از تلویزیون و ویدیو الزامی است.

17) مربّیان تیمهای شرکت کننده می بایست با پوشیدن لباس گرم، کفش ورزشی و داشتن حوله در طول مسابقات، کشتی گیران خود را هدایت کنند.

18) مسابقات برابر مقرّرات جدید فیلا و فدراسیون کشتی جمهوری اسلامی ایران برگزار می گردد.

19) تاریخ دقیق برگزاری مسابقات متعاقباً اعلام می شود.

20) جهت کسب اطّلاعات بیشتر می توانید با سرپرست کمیته ی لیگ؛ آقای سیّدجعفر موسوی(09151120103) تماس حاصل فرمایید.

جوایز:

الف) به نفرات اوّل، دوّم و سوّم حکم قهرمانی اهداء می گردد.

ب) به تیم های اوّل، دوّم،سوّم؛کاپ قهرمانی و جوایز نقدی(000/5000- 000/3000-000/2000ریال)تعلّق خواهد گرفت.

ج) با اخلاق ترین تیم در مسابقات، کاپ اخلاق هدیه خواهد گرفت.

 

گروه الف

گروه ب

گروه ج

1-    سبزوار

2-    جوین

3-    جغتای

4-    نیشابور

5-    کارگران مشهد

6-    فرش مشهد

7-    گناباد

1-    تربت حیدریّه

2-    تایباد

3-    خواف

4-    فریمان

5-    تربت جام

6-    شهرداری مشهد

7-    راه آهن مشهد

8-    سرخس

1-    درگز

2-    قوچان

3-    چناران

4-    طرقبه و شاندیز

5-    امام علی(ع) مشهد

6-    آستان قدس مشهد

7-    جام عسل مشهد

[ دوشنبه چهاردهم دی 1388 ] [ 9:28 ] [ سبزوار نگار ]

احتراماً مصوّبات جلسه ی مورّخ12/10/88 هیأت کشتی سبزوار که با حضور آقایان؛ اسحاق الهی فر(رئیس هیأت کشتی)، مجید دواچی(دبیر)، حشمت اله امیری(سرمربّی)، سیّد ابوالفضل هاشمی سبزوار (مسؤول روابط عمومی)، عبدا... واصلی دلیر (مسؤول کمیته ی انضباطی)، پیش کسوتان: رمضانعلی فروزان، شعبانعلی امین صفّار، حسین عصّاری، محمّدرضا محسن زاده مقدّم، علی اکبر مشکانی، حمید دواچی، اصغر دلقندی، قاسم برغمدی، مهدی الیاسی پور و جمشید سلیمانی، مربّیان: محمود برغمدی، غلامرضا اشراقی، مجتبی خیرآبادی، بهمن کلاته تشکیل گردید، به شرح ذیل می باشد:

1-    همکاری حضّار با هیأت کشتی شهرستان سبزوار

2-    استفاده از دانش سایر پیش کسوتان

3-    مدیریّت زمان در جلسات و تقسیم وقت افراد حاضر

4-    تهیّه ی صورتجلسه و پیگیری مصوبّات

5-    برنامه ریزی

6-    برگزاری یکماهه ی جلسات

7-    گسترش اعضای هیأت کشتی و صدور ابلاغ برای ایشان

8-    تجهیز خوابگاه کشتی  

شایان ذکر است با مساعدت پیش کسوت محترم جناب حاج آقای فروزان، معاضدت پیش کسوت محترم جناب آقای علی اکبر مشکانی و موافقت آقایان مهدی الیاسی پور و قاسم برغمدی قرار شد آقایان مهدی الیاسی پور و قاسم برغمدی در وقت نونهالان و نوجوانان سالن شهدای هویزه به سمت مربی مشغول به کار شوند.

بنده به نوبه ی خود به عنوان عضو کوچکی از جامعه ی کشتی سبزوار، ورود این عزیزان را خیر مقدم عرض نموده و امیدوارم با تشریف فرمایی ایشان به صحنه ی اجرایی، شاهد پیشرفت روزافزون کشتی شهرمان باشیم!

[ دوشنبه چهاردهم دی 1388 ] [ 9:27 ] [ سبزوار نگار ]

اوّلین خبرنامه ی ورزش کشتی سبزوار مهر و آبان 1388- سال اوّل-  شماره ی هشتم

 به نام خداوند جان و خرد

سخنی با مخاطبان آشنا: بدین وسیله ضمن عرض تبریک اعیاد قربان و غدیر؛ از اهدای مبلغ یک میلیون ریال توسّط پیش کسوت محترم کشتی جناب آقای محمود حجازی به هیأت کشتی سبزوار جهت خرید لباس ورزشی تیم کشتی تقدیر و تشکّر می کنیم!

نام آوران ورزش کشتی سبزوار

پیش کسوت محترم کشتی جناب آقای محمّد مسکنی در سال 1335 در سبزوار متولّد شد. وی در سال43 به اتّفاق خانواده به تهران نقل مکان کرد و در سال47 وارد عرصه ی کشتی گردید.

ایشان در باشگاه نادر زیر نظر مرحوم نصرالله سلطانی نژاد، محمّد افشار، مرحوم سیّدتقی اشراق و جبّار مهدیون؛ فنون کشتی را فرا گرفت و در باشگاه های نیرومند، ابومسلم خراسانی، دلیران پارس زیر نظر آقایان: ابرقویی، مرحوم محمّدعلی خجسته پور، به فعّالیّت ورزشی خود ادامه داد. در سال 48 وارد مسابقات کشتی جوانان باشگاه های تهران شد و در سال های 49 تا 51 در رده ی سنّی جوانان به مقام های دوّم، سوّم و پنجم دست یافت. او همچنین در سال53 در مسابقات انتخابی قهرمانی کشور در رده ی سنّی بزرگسالان به مقام ششم رسید. امّا به دلیل آسیب دیدگی از ادامه ی  کشتی گرفتن بازماند و در سال 55 به سبزوار برگشت. ایشان در سال 67 مربّی کشتی نوجوانان در زورخانه ی ذوالفقار شد و سپس در باشگاه های 7 تیر، شهید حقّانی، و شهدای هویزه به ادامه ی فعّالیّت ورزشی پرداخت .

آقای محمّد مسکنی هم اکنون نیز در جایگاه مربّی کشتی باستانی مشغول به فعّالیّت است و به جامعه ی ورزشی سبزوار خدمت می کند.

کسب یک عنوان قهرمانی دیگر در استان

کسب عنوان قهرمانی استان توسّط رضا بیات کشتی گیر74کیلوگرم بزرگسال سبزوار را به ایشان و خانواده ی محترم و مربّی وی آقای حسینعلی مشکانی تبریک عرض نموده؛ تداوم توفیقشان را از درگاه باری تعالی آرزومندیم!

 

همکاری کشتی گیران در برقراری نظم همایش پیاده روی خانوادگی

به همّت اداره ی تربیت بدنی سبزوار بزرگ ترین همایش پیاده روی خانوادگی در تاریخ17/7/88 برگزار شد و از بین کشتی گیران سبزوار آقایان: اسحاق الهی فر، حمیدرضا ایزی، عباس باشتنی، حمید دواچی، مجید دواچی، حسین صمدی،بهمن کلاته،حسن کلاته و سیدابوالفضل هاشمی در برقراری نظم با هیأت کشتی، تربیت بدنی و نیروی انتظامی سبزوار همکاری نمودند.

 

عضویت یک داور سبزواری در کمیته ی داوران استان

بدین وسیله انتخاب آقای الهی فر(داور درجه یک ملّی)را به عنوان عضو کمیته داوران استان به ایشان و جامعه کشتی سبزوار تبریک عرض می نماییم.

 

نتایج مسابقات کشتی دوستانه با بجنورد به مناسبت دهه ی کرامت     

  

به مناسبت گرامیداشت دهه ی کرامت، همزمان با میلاد فرخنده ی هشتمین اختر تابناک امامت؛ امام رضا(ع) یک دوره مسابقه ی دوستانه با شهرستان بجنورد در محلّ سالن شهدای هویزه در تاریخ8/8/88 برگزار گردید که در مقام تیمی سبزوار با امتیاز64 در برابر29 بر شهرستان بجنورد غلبه کرد که اسامی برندگان سبزواری به شرح ذیل می باشد:

در رده ی سنّی نونهال؛ بهزاد براتی، فرزاد آبباریکی، ایمان غنیمتی، محمّد دماوندی، علی ارغوانی. در رده ی سنّی نوجوانان؛ امید بهشتی مقدّم، بهنام براتی، آرمان غنیمتی، امید کیوانلو، صادق سنگ سفیدی. در رده ی سنّی جوانان؛ امید کیوانلو، محمّدحسین نوذری، روح ا... مشکانی، صادق سنگ سفیدی، بهزاد حسین زاده.

شایان ذکر است مربّی گری و سرپرستی تیم بجنورد را آقای نامور برعهده داشت و مسابقات را آقایان: اسحاق الهی فر، مجید دواچی، حسینعلی مشکانی، حاج رضا فسنقری و بهمن کلاته داوری  نمودند.

نتایج مسابقه ی انتخابی داخلی

(عکس تزئینی است)

 نتایج مسابقات کشتی انتخابی باشگاه های سبزوار که از تاریخ 21 لغایت 24آبان با حضور 123 کشتی گیر برگزار شد، به استحضار می رسد:         

در رده ی سنّی نوپا؛ 26کیلو: ا- علی اکرامی 2- محمّد اصغری  3- علی مشکانی 32کیلو: 1-محمّد حسین اکرامی2- سیّد امیرحسین خیرآبادی ۳- سیّد امیرحسن خیرآبادی 35 کیلو: علی اصغر حاج داوری47 کیلو: احسان دولت آبادی 53کیلو: محمّد نوذری                                              

در نونهالان؛ 32کیلو:1- علی افضلی 2- مصطفی خوش سیما 3- علی نزل آبادی 35کیلو: 1- میلاد حارث آبادی 2- امیر حسین نامنی 3- بهزاد براتی 42کیلو: مهدی اروانه 4۷کیلو:1- یزدان یکران بهشت 2- علی کبیری۳- حمیدرضا لندرانی 53 کیلو: 1- علی اکرامی 2- امیر قدیمی 59کیلو: امیرحسین حارث آبادی 66کیلو: مهدی شرفی مقدّم                                 

در این رده؛ آقای الهی فر با 91 امتیاز مقام نخست را کسب کرد.

در نوجوانان؛ 42کیلو:1- محمّد دماوندی2- موسی الرّضا قاسمی 3- ایمان غنیمتی 46 کیلو: 1- علی ارغوانی 2- مصطفی یزدان پرست 3- امین دولت آبادی 50کیلو:1- امید بهشتی مقدّم    2- ابوالفضل دماوندی 3- بهنام براتی 54کیلو: 1- سیّدجلال بلاش آبادی 2- علی خرّم پور 3- امیر قویدل 58کیلو: 1- مرتضی خیرآبادی 2- حسن نسبتی 3- سعید طلوعی 63 کیلو: 1-  مرتضی خیرآبادی 2- حسین علیزاده 3- علی مهرداد 69 کیلو : 1- احسان الله وردی 2- صادق نجفی 100کیلو: علی جلیلی مقدّم                                             

در این رده؛آقای الهی فر با136 امتیاز مقام نخست را کسب کرد.

در جوانان؛50کیلو: 1- امید نودهی 2- صادق بن جخی 55کیلو: 1- امیر دولت آبادی 2- محسن برآبادی 3- مجتبی خادمی نژاد 55کیلو:1- مرتضی نوذری2- علی عارفی تبار 3- ابراهیم رضایی 60کیلو:  1- مرتضی نوذری  2- علی عارفی تبار 3- ابراهیم رضایی 66کیلو: 1- رضا خیرآبادی 2- رضا قلعه نوی 3- مصطفی کبیری 74کیلو: 1- صادق سنگ سفیدی 2- امیر کیوانلو 3- اسماعیل ادیب خواه 84 کیلو: علیرضا ایزی                             

در این رده؛آقای اشراقی با74 امتیازمقام نخست را کسب نمود.

در بزرگسالان؛ 55 کیلو: 1- محمّد خوش سیما 2- علی فرهاد نژاد۳- محسن برغمدی 60کیلو : 1- محمّد سبحانی 2- مهدی اصغری3- مرتضی خیرآبادی و مجید ایروانی 66کیلو: 1- محمّدحسین نوذری2- علی محمّدی 3- منصور افچنگی و مسعود توصیفی 74 کیلو: 1- روح ا... مشکانی 2- عبّاس باشتنی 3- مصطفی درویشی 84کیلو: 1- قاسم پور احمدی 2- حسین تقوی مقدّم 3- سعید برزویی 96 کیلو: 1- علی حسین آبادی 2- قاسم پور احمدی 3- بهزاد حسین زاده 120کیلو: یاسر دامیده                                                             

در این رده؛آقای اشراقی با60 امتیاز مقام نخست راکسب کرد.

لازم به ذکر است در مجموع آقایان؛ اسحاق الهی فر مربّی سالن شهید مختاری با 244 امتیاز مقام نخست، غلامرضا اشراقی مربّی سالن شهید مختاری با 143 امتیاز مقام دوّم، حسین ایزی مربّی سابق سالن شهدای هویزه با 78 امتیاز مقام سوّم، حسینعلی مشکانی با 63 امتیاز مقام چهارم، بهمن کلاته و حاج رضا فسنقری با 58 امتیاز مقام پنجم و محمود برغمدی با 32 امتیاز مقام ششم را به دست آوردند.

شایان ذکر است داوری مسابقات را آقایان: اسحاق الهی فر، مجید دواچی، حسینعلی مشکانی، محمود برغمدی، بهمن کلاته و علی نویدی راد برعهده داشتند. ولی متاسفانه در جریان برگزاری مسابقه، یکی از مربّیان خوب و با اخلاق سبزوار نسبت به امر داوری اعتراض داشت امّا با کمال تعجب ایشان به نحو نامناسبی که نه در شأن خود و نه در شأن کشتی گیران سبزواری بود، به رأی داوران اعتراض نمود. البته نفس اعتراض نه تنها چیز بدی نیست بلکه حقّ مربی محسوب می شود ولی قوانین داوری کشتی نحوه ی اعاده ی این حق را به صراحت مشخص نموده که با کمال تاسف در این مورد خاص رعایت نشد و درگیری هایی را به دنبال داشت که در نتیجه نظم سالن مسابقه به هم خورد. لازم به ذکر است کمیته ی انضباطی هیات کشتی سبزوار در این خصوص ساعت۱۸:۳۰روز جمعه مورخ22/8/88 جلسه ای اضطراری تشکیل داد که رأی صادره ی این کمیته به استحضارتان می رسد:

رأی کمیته ی انضباطی هیات کشتی سبزوار                   

نظر به احراز تخلّف آقایان: حسین ایزی، محسن ایزی، محمّد مشکانی و مصطفی مشکانی از مقرّرات ورزشی؛ از جمله: بروز رفتار غیر متعارف، اهانت به داوران و عدم رعایت ضوابط، در جلسه ی کمیته ی انضباطی هیأت کشتی سبزوار متشکّل از آقایان: اسحاق الهی فر(رئیس)، مجید دواچی(دبیر)، عبدا... واصلی دلیر(مسؤول کمیته ی انضباطی)، حشمت اله امیری(سرمربّی)، و حسینعلی مشکانی(مسؤول کمیته ی داوران) تصمیمات ذیل به تصویب رسید:

1- تعلیق حکم مربّی گری آقای حسین ایزی به مدّت یک سال

2- ممنوعیّت حضور آقایان: حسین ایزی، محسن ایزی، محمّد مشکانی و مصطفی مشکانی در سالن های تمرین و مسابقات کشتی به مدّت یک سال.

[ دوشنبه چهاردهم دی 1388 ] [ 9:20 ] [ سبزوار نگار ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

معرفي مدير سايت

وبلاگ نویسی را از سال 84 با "صدای معلم" شروع کردم.
بعد از چندی، به "کشتی سبزوار" پرداختم و از اسفند 93 مديريت وبلاگ "انجمن اسلامی معلمان سبزوار" را برعهده گرفتم.
اینک با توجه به علائق خود؛ لزوم داشتن سایتی با ویژگی های خبري، تحليلي، با رویکرد انتقادی درباره ی مسایل آموزش و پرورش، اجتماع، ورزش و سياست را احساس کردم که با عنوان "سبزوار نگار" پیش روی شماست.
شاید اگر خدا خواست در آینده به یک پایگاه خبری برای سبزوار تبدیل شد.
امکانات وب
........................ .........................................
.......................................
...........................................
...............................

کدهای جاوا اسکریپت

......................................